Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: szymon

Powitanie

Witamy na naszej szkolnej stronie, tworzonej przez uczniów gimnazjum. Aktualne ogłoszenia Pan Dyrektor zamieszcza w zakładce Ogłoszenia

UWAGA nowa strona

AktualnościZapraszamy na nową stronę szkoły

zspuherce.szkolna.netnowa strona działa od września 2016 roku.

Podręczniki na rok szkolny 2016/17

Wykaz podręczników szkolnych na nowy rok 2016/17
Generalnie w stosunku do poprzedniego roku podręczniki nie zmieniły się. Klasa I, II, III, IV i V SP oraz I i II gimnazjum otrzyma podręczniki ze szkolnej biblioteki.
Praktycznie tylko 2 klasy muszą samodzielnie zaopatrzyć się w podręczniki.
Poniżej wykazy podręczników, które można pobrać (format pdf) klikając w odpowiedni link:
klasa VI SP
klasa III Gimnazjum

Słonka i uśmiechów na wakacje życzy zespół redakcyjny szkolnej strony www.

Komunia Św. 2016

Dnia 22 maja 2016 r. uczennice i uczniowie klasy 3 Szkoły Podstawowej w ZSP w Uhercach Mineralnych przystąpili do I Komunii Świętej w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Stanisława Męczennika w Uhercach Mineralnych.

Komunia 2016

Egzamin Gimnazjalny 2016

W dniach 18-20 kwietnia 33 uczniów klas trzecich gimnazjum zdawało egzamin na zakończenie Gimnazjum. Jak widać na zdjęciach z uśmiechem, ale na poważnie podeszli do tego najważniejszego, w ich dotychczasowym życiu, egzaminu.
na stronie z dalszą treścią można zobaczyć album z części humanistycznej, mat-przyr i jezyków obcych.

przed egzaminem

Wyniki rekrutacji do ZSP (przedszkole, klasy pierwsze SP i gim.)

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych ogłasza wyniki rekrutacji (listy kandydatów przyjętych do Zespołu Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych) na rok szkolny 2016/17:
listę można obejrzeć/pobrać klikając w odpowiedni link poniżej

LISTA KANDYDATÓW DO KLASY 1 GIMNAZJUM W UHERCACH MINERALNYCH NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych ogłasza listę kandydatów do pierwszej klasy gimnazjum w roku szkolnym 2016/17. Więcej informacji w dalszej częsci wiadomości.

LISTA KANDYDATÓW DO PIERWSZEJ KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ W UHERCACH MINERALNYCH NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych ogłasza listę kandydatów do pierwszej klasy szkoły podstawowej w roku szkolnym 2016/17. Więcej informacji w dalszej częsci wiadomości.

Wyniki naboru do Przedszkola w roku szkolnym 2016/2017

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych ogłasza wyniki naboru do przedszkola w roku szkolnym 2016/17. Więcej informacji w dalszej częsci wiadomości.

Uff… już po sprawdzianie!

Aktualnościsprawdzian 2016

5 kwietnia nasi szóstoklasiści mierzyli się z ogólnopolskim sprawdzianem przygotowanym przez CKE. Są drugim rocznikiem, który od I klasy uczy się zgodnie z nową podstawą programową i w związku z tym pisali sprawdzian w formule, którą wprowadzono w ubiegłym roku.

Deutsch mein HobbyDeutsch mein Hobby
- pod takim hasłem odbył się 11 kwietnia 2016r. w Liceum Ogólnokształcącym w Lesku „Konkurs z Języka Niemieckiego” dla gimnazjalistów.  Rywalizowało ze sobą  15 osób z 6 szkół. Przyjechali uczniowie z następujących miejscowości: Bóbrka, Myczków, Lesko, Ropienka, Wojtkówka i Uherce Mineralne. Nasze gimnazjum reprezentowało 4 uczniów: Sara Fakadej (kl. II A),  Kinga Podgórska (kl. II. A), Elżbieta Usyk (kl. III B) i Jakub Pączek (kl. III B).

Spotkanie z podróżnikiem
21 marca br. w sali Domu Ludowego w Uhercach Mineralnych gościliśmy podróżnika z grupy „Trzask”, który barwnie i niezwykle ciekawie opowiadał nam o podróży do „Krainy kawy i samby”. Na spotkaniu byli obecni uczniowie klasy III - VI SP, a także I oraz III Gim.
Wygenerowano w sekund: 0.00
291,243 Unikalnych wizyt