Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: szymon

Podsumowanie projektu "AKTYWNE LATO"

Bieszczadzka Fundacja Rozwoju Postaw Twórczych Orelec - „GALA” oraz grupa nieformalna „DLA DZIECI” z Zespołu Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych realizowały w naszej szkole w okresie od 1.06.2016 do 30.09.2016 roku WAKACYJNE ZAJĘCIA UNIHOKEJA w ramach realizacji projektu „AKTYWNE LATO” .

Inicjatywa była  realizowana w ramach projektu „Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, Fundacja Generator Inspiracji, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD  Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”

UMOWA DOTACJI  NR   FIO/2016/AAO_PIL/61

Celem  zajęć było
Zorganizowanie dzieciom i młodzieży aktywnego wypoczynku w czasie ferii letnich,
popularyzacja unihokeja wśród dzieci i młodzieży,
promocja zdrowego stylu życia poprzez aktywny wypoczynek.

Zajęcia odbywały się w czasie  letnich wakacji  szkolnych- 2 razy w tygodniu (łącznie 32 godziny zajęć) w 2 grupach na hali sportowej  Zespołu Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych. Uczestniczyło w nich 32 uczniów naszej szkoły z terenu Gminy Olszanica w wieku 9-16 lat. Trenerem  prowadzącym zajęcia był mgr Tomasz  Winiarski .

Do zajęć zakupiono odpowiedni sprzęt sportowy: 2 zestawy strojów dla bramkarzy ( bluzy, spodnie, maski, rękawice bramkarskie), bramki, kije i piłeczki do unihokeja. Spotkaniom towarzyszył baner reklamujący projekt.

Na posumowanie realizacji  projektu odbyła się uroczysta GALA UNIHOKEJA, na którą zaproszono przedstawicieli władz Gminy Olszanica oraz przedstawicielkę FIO z naszego terenu. W rozgrywkach uczestniczyło 3 drużyny: Virtus.Pro, FC Horzy i Fistachy. Rozegrano trzy spotkania. Licznie przybyli kibice  dopingowali rozgrywających. W wyniku rywalizacji zwyciężyła drużyna: FC Horzy. Na zakończenie wręczono puchary i dyplomy, pogratulowano zwycięzcom i zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

Wygenerowano w sekund: 0.00
358,439 Unikalnych wizyt