Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: szymon

Deutsch mein HobbyDeutsch mein Hobby
- pod takim hasłem odbył się 11 kwietnia 2016r. w Liceum Ogólnokształcącym w Lesku „Konkurs z Języka Niemieckiego” dla gimnazjalistów.  Rywalizowało ze sobą  15 osób z 6 szkół. Przyjechali uczniowie z następujących miejscowości: Bóbrka, Myczków, Lesko, Ropienka, Wojtkówka i Uherce Mineralne. Nasze gimnazjum reprezentowało 4 uczniów: Sara Fakadej (kl. II A),  Kinga Podgórska (kl. II. A), Elżbieta Usyk (kl. III B) i Jakub Pączek (kl. III B).

Spotkanie z podróżnikiem
21 marca br. w sali Domu Ludowego w Uhercach Mineralnych gościliśmy podróżnika z grupy „Trzask”, który barwnie i niezwykle ciekawie opowiadał nam o podróży do „Krainy kawy i samby”. Na spotkaniu byli obecni uczniowie klasy III - VI SP, a także I oraz III Gim.

Wyjazd na lodowisko


W czasie ferii zimowych nasi uczniowie, zarówno z podstawówki, jak i gimnazjum nie tylko leniuchowali. Byli też tacy, którzy wolny od zajęć edukacyjnych czas spędzili aktywnie - dowody w dalszej fotograficznej części newsa :)


Ostatnie pożegnanie Śp. Anny Nawrockiej

AktualnościŚp. Anna Nawrocka Dzisiaj uczestniczyliśmy w pogrzebie naszej nieodżałowanej koleżanki, a dla dzieci uśmiechniętej woźnej - Śp. Anny Nawrockiej.
Pozostanie w naszej pamięci jako bardzo życzliwa i pomocna osoba, która niezależnie od licznych obowiązków potrafiła pochylić się nad zwykłymi problemami uczniów.
Ciężka choroba odsunęła ją od pracy w szkole. W ostatnich miesiącach bardzo cierpiała, ale nie traciła nadziei. Może być dla nas wzorem do naśladowania.
Na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Wszystkich, którzy trafią na tę smutną wiadomość prosimy o krótką refleksję i modlitwę w intencji Śp. Anny.

Uherce Mineralne 22 marca 2016 r.

Nabór do szkoły i przedszkola 2016

AktualnościDyrektor Zespołu Szkół Publicznych ogłasza rozpoczęcie rekrutacji na rok szkolny 2016/17 do przedszkola, oddziału przedszkolnego (do tzw. zerówki) oraz klas pierwszych Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przy Zespole Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych.
komplet dokumentów i harmonogram dostępny do pobrania. Wyniki rekrutacji i inne informacje będą dostępne w zakładce ogłoszenia

Wyprawa do kina klas III - IV SP9 marca w sanockim kinie uczniowie klasy trzeciej i czwartej szkoły podstawowej w Uhercach Mineralnych obejrzeli film fantasy zatytułowany „Pinokio”.

„DYKTANDO (nie tylko) DLA MISTRZÓW” rozstrzygnięte!!!

14 grudnia 2015 r. uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych uczestniczyli w ogólnopolskich zawodach  ogłoszonych przez Instytut Rozwoju Oświaty z Warszawy. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania umiejętności ortograficznych i interpunkcyjnych.

Wielkie kino??


„Syn Szawła” - nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny, zdobywca Złotego Globu oraz Grand Prix na festiwalu w Cannes.To właśnie ten film 5 lutego uczniowie klas trzecich i drugich gimnazjum obejrzeli w Sanockim Domu Kultury.

Powraca przygoda na czterech łapach!

bella 2

27 stycznia w Sanockim Domu Kultury klasy: piąta i szósta podziwiały po raz drugi niezwykłego pirenejskiego psa górskiego w ekranizacji ogromnie popularnej od pokoleń powieści dla młodych widzów pt. „Bella i Sebastian” autorstwa Cecile Aubry.

Lista laureatów …

W tym roku szkolnym uczniowie SP i Gimnazjum w Uhercach Mineralnych uczestniczyli w OLIMPIADACH WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS z języka polskiego i matematyki zorganizowanych przez Amermedia Sp. z o.o. - polskim  przedstawicielem OXFORD EDUCATIONAL ŚWIAT BEZ GRANIC w Londynie.

Jasełka 2015


18 grudnia 2015 roku klasa 1A szkoły podstawoej pod opieką swojej wychowawczyni pani Magdaleny Kobrzyńskiej zaprezentowała całełemu naszemu zespołowi piękne jasełka.
Wygenerowano w sekund: 0.00
358,459 Unikalnych wizyt