Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: szymon

Uczniowie GIM

Rok szkolny 2015/16

Klasa I
wychowawca
mgr Marcin
Solon
Klasa II A
wychowawca
mgr Małgorzata
Burkiet

Klasa II B
wychowawca
mgr Bożena
Szymbara
Klasa III A
wychowawca
mgr Elżbieta
Ziatyk
Klasa III B
wychowawca
mgr Wojciech
Nowak



Chlebicki Daniel
Dudek Dominika
Makar Hubert
Mirowski Filip
Pancerz Patrycja
Pieńkowski Michał
Rachwał Weronika
Rudiak Tomasz
Solon Marcel
Chrząszcz Julia
Gucwa Gabriela
Kołtun Wiktoria
Markowicz Katarzyna
Mateusz Filip
Mularz Diana
Pawłowska Oliwia
Seroczyńska Barbara
Solarski Gracjan
Straszkiewicz Arkadiusz
Szpak Joanna
Wasylów Michał
Wójciak Weronika
Wróbel Bartosz



Adamiak Marta
Dudek Oskar
Fakadej Sara
Franczyk Maria
Juszczyk Dawid
Kalisz  Bartłomiej
Matejak Marta
Podgórska  Kinga
Rachwał Bartosz
Rymarowicz Maja
Stach  Kamil
Stram Michał
Wowk Wiktoria
Zygmunt Izabela
Winkowski Karol

Adamczyk Sandra
Domański Kacper
Duell Paweł
Gruza  Martyna
Gucwa Daria
Horodejczuk Weronika
Kotlarczyk Karolina
Marcinik Joanna
Marcinko Natalia
Szramowiat Roksana
Tokarczyk Ala
Tokarczyk Ola
Dendura  Paweł
Domański Kacper
Szramowiat  Norbert
Podgórski Irek
Bilik Szymon
Chlebicka Patrycja
Dudek Patryk
Dyl Dawid
Fitkowska Klaudia
Jarecka Jagoda
Jaremczuk Kacper
Kabaj Karol   
Knieć Laura
Ławrów Aleksandra
Łazoryk Anna
Małecka Jasica
Nawrocki Kamil
Paszczak Marcin
Skotnicki Patryk
Turek Sandra
Adamiak Bartłomiej
Domańska Weronika
Kozieł Paweł
Kuzło Magdalena
Mamak Julia
Mazgaj Agnieszka
Mucha Dominika
Opiela Jakub
Paszczak Klaudia
Pączek Jakub
Pecka Milena
Raus Jakub
Rostocka Ewa
Szramowiat Patrycja
Usyk Elżbieta
Ważny Kamil
Zaniewicz Klaudia




Rok szkolny 2012/13 - Zredagowali: Aleksandra Dusza oraz Dawid Szmyd

Klasa I A
wychowawca
mgr Marcin
Solon
Klasa I B
wychowawca
mgr Wojciech
Nowak
Klasa II A
wychowawca
mgr Anetta
Rogalińska
Klasa II B
wychowawca
mgr Adam
Szymbara
Klasa III A
wychowawca
mgr Bożena
Szymbara
Klasa III B
wychowawca
mgr Roman
Skocelas
Andruch  Krzysztof
Dobrowolski Dominik
Głuszko Aleksandra
Jaworski Krzysztof
Kania Dawid
Karolinczak Martyna
Mach Paulina
Pałysz Szymon
Piwińska Alicja
Podsobińska Ewelina
Radko Patrycja
Ross Sabina
Sadowski Maciej
Słotwińska Martyna
Zapał Sylwia



Aliyev Mateusz
Andrunik Adrian
Andrunik Joanna
Głuszko Martyna
Konieczko Anna
Lorenowicz Katarzyna
Nowak Dawid
Opiela Ilona
Owoc Gabriel
Safat Albin
Samuś Konrad
Setlak Szymon
Szewczyk Ewelina
Węgrzyn Patrycja
Winiarska Karolina
Wojtanowska Weronika


Błaszczak Julia
Bochnak Jakub
Cap Rafał
Ciślik Jakub
Kaczmarek Dominik
Makar Adrian
Maślak Andżelika
Rachwał Julia
Radio Paweł
Sędzimir Aleksandra
Sędzimir Dominika
Skocelas Filip
Uzdejczyk Diana
Włodarczak Aleksandra
Wojtanowski Konrad
Wójciak Dagmara


Błaszczak Krystian
Bobula Marcelina
Bulanda Kacper
Dobrowolska Angelika
Krawiec Grzegorz
Laba Rafał
Piszczek Sylwia
Rostocki Bartłomiej
Sadlik Kamil
Sadowska Karolina
Seroczyński Mateusz
Skotnicka Lidia
Stasiowska Kinga
Szybowska Karolina
Szymbara Iwona
Wasylów Oliwia
Zapał Karolina

Chlebicka Gabriela
Ciarach Michał
Głowa Klaudia
Jakiel Patrycja
Jaworska Zuzanna
Kudlik Patryk
Magdziarczyk Maciej
Mikołajczyk Mariola
Mokrzyńska Agnieszka
Podlipski Piotr
Romanek Izabela
Safat Bartłomiej
Safat Laura
Samuś Brygida
Sankowski Michał
Szewczyk Eliza
Szpak Anna
Weremińska Eliza
Derewecka Karolina
Duma Karolina
Dusza Aleksandra
Kędzior Kamil
Kocik Izabela
Lorenowicz Adrian
Łazoryk    Andżelika
Nóżka Natalia
Pisulak    Dominika
Szmyd Dawid
Tkacz Marcin
Tokarczyk Justyna
Więch Aleksandra
Wojnik Mariusz
Zaniewicz Hubert
Zaniewicz Jarosław
Zimoń Agnieszka

Wygenerowano w sekund: 0.00
347,561 Unikalnych wizyt