Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: szymon

Konkursy

„Wiktor”


Uczestnicy;


Klasa I Gimnazjum

1. Kinga Mordarska - 11 pkt

2. Łukasz Dobrowolski - 8 pkt

3. Paulina Setlak - 26 pkt

4. Sylwia Kluz - 10 pkt

5. Karol Romanek - 15 pkt

6. Arkadiusz Homa - 17 pkt


Klasa II Gimnazjum

1. Mateusz Dobrowolski - 11 pkt

2. Dawid Bochnak - 15 pkt

3. Patryk Iwaniczko - 11 pkt

4. Rafał Sankowski - 16 pkt

5. Natalia Podgórska - 26 pkt


Klasa III Gimnazjum

1. Natalia Labiedź - 8 pkt

2. Karolina Sankowska - 21 pkt

3. Tomasz Jakiel - 14 pkt

4. Fabian Mach - 37 pkt

5. Adrian Kulik - 16 pkt

6. Daniel Wójcik - 13 pkt

7. Katarzyna Bulanda - 22 pkt

8. Patrycja Gruza - 21 pkt

9. Klaudia Majchrzak - 18 pkt

10. Aleksandra Szyler - 18 pkt

11. Ewelina Sadowska - 27 pkt

12. Krystian Nawrocki - 9 pkt


„Kangur”


Uczestnicy;


Klasa I Gimnazjum

1.Paulina Setlak - 90,00 pkt

2. Sylwia Kluz - 67,50 pkt

3. Arkadiusz Homa - 53,75 pkt

4. Konrad Sopata - 51,00 pkt

5. Aleksandra Pisulak - 50,00 pkt

6. Karol Romanek - 31,25 pkt

7. Kinga Mordarska - 26,25 pkt

8. Łukasz Dobrowolski - 25,00 pkt

9. Marek Mazgaj - 22,50 pkt


Klasa II Gimnazjum

1. Rafał Sankowski - 68,75 pkt

2. Mateusz Dobrowolski - 62,50 pkt

3. Natalia Podgórska - 62,50 pkt

4. Maciej Ross - 58,75 pkt

5. Dawid Bochnak - 52,50 pkt

6. Patryk Iwaniczko - 37,50 pkt


Klasa III Gimnazjum

1. Fabian Mach - 122,50 pkt

2. Adrian Kudlik - 77,50 pkt

3. Klaudia Majchrzak - 77,50 pkt

4. Patrycja Gruza - 62,50 pkt

5. Katarzyna Bulanda - 58,75 pkt

6. Krystian Nawrocki - 53,75 pkt

7. Daniel Wójcik - 48,75 pkt

8. Ewelina Sadowska - 46,75 pkt

9. Paulina Andruch - 46,25 pkt

10. Karolina Sankowska - 46,25 pkt

11. Małgorzata Dobrowolska - 12,50 pkt

12. Aleksandra Szyler - 12,00 pkt


„Najlepszy matematyk w klasach III

 

 


Uczestnicy;

Klasa III „a” - 8 uczniów

Klasa III „b” - 9 uczniów


Laureaci :

1 miejsce - Patrycja Gruza, Krystian Nawrocki

2 miejsce - Katarzyna Bulanda

3 miejsce – Ewelina Sadowska



„Mistrz gimnazjum w sudoku”


Konkurs – trzy etapowy

(w trakcie)


„Wiem prawie wszystko”


Konkurs – trzy etapowy

(w trakcie)

„Najlepszy matematyk w klasie II

 

(w trakcie)


„Albus”


Klasa I Gimnazjum

  1. Arkadiusz Homa
  2. Paulina Setlak
  3. Kinga Mordarska
  4. Sylwia Kluz
  5. Łukasz Dobrowolski
  6. Karol Romanek


Klasa II Gimnazjum

  1. Patryk Iwaniczko
  2. Maciej Ross
  3. Mateusz Dobrowolski
  4. Dawid Bochnak


Klasa III „a”

  1. Ewelina Sadowska
  2. Patrycja Gruza
  3. Katarzyna Bulanda
  4. Daniel Wójcik
  5. Klaudia Majchrzak
  6. Aleksandra Szyler


Klasa III „b”

  1. Tomasz Jakiel
  2. Fabian Mach
  3. Małgorzata Dobrowolska

 

Strofy o ojczyźnie"


7 Powiatowy Turniej Jednego Wiersza Strofy o Ojczyźnie"


 

odbył się 10 listopada w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku. Na wstępie wystąpił teatrzyk „My i oni”. Później zaprezentowało się jeszcze 58 uczniów.

 

Z naszego gimnazjum udział wzięły:

Kamila Radko (I m.)
Patrycja Gruza (I m.)
Klaudia Szymbara (I m.)
Aleksandra Pisulak (I m.)

 

Z podstawówki zaś zaprezentowali się:


Martyna Słowińska (I m.)
Dominik Kaczmarek (I m.)
Karolina Sadowska (I m.)
Iwona Szymbara (I m.)
Szymon Bilik (I m.)
Aleksandra Ławrów (II m.)
Patrycja Jakiel (I m.)
Dominika Pisulak  (I m.)

 

 

 

 

Strofy o miłości"

 

10 lutego w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku odbyła się druga edycja VII Turnieju Jednego Wiersza - „Strofy o Miłości”. Udział wzięło ponad 40 uczniów.

 

Z podstawówki w Uhercach wystąpili:

 

Martyna Słowińska (I m.)
Dominik Kaczmarek (I m.)
Karolina Sadowska (I m.)
Iwona Szymbara (II m.)

Patrycja Jakiel (I m.)
Dominika Pisulak  (II m.)

 

 

Z gimnazjum:

 

Patrycja Gruza (I m.)
Klaudia Szymbara (I m.)

Paulina Wańczyk (I m.)
Ewa Konieczko (I m.)

 

 

 

 

 

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.00
347,548 Unikalnych wizyt